Silva-dent oferuje zabiegi z zakresu implantologii i stomatologii ogólnej.

Jak przebiega leczenie implantologiczne u doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak?

Proces leczenia zaczyna się od wizyty konsultacyjnej, na którą doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak zawsze rezerwuje przynajmniej godzinę czasu.

Utrata zębów wymagająca leczenia implantologicznego zawsze ma konkretną przyczynę. Dlatego podczas wizyty Pani Doktor dokładnie zapoznaje się nie tylko ze stanem uzębienia oraz jamy ustnej, ale również z ogólnym stanem zdrowia pacjenta.

Jako rezultat wizyty pacjent otrzymuje szczegółowy plan leczenia. W wielu przypadkach, zanim dojdzie do wszczepienia implantu, doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak przeprowadza w pierwszej kolejności leczenie pozostałych zębów oraz upewnia się, że udało się skutecznie wyeliminować wszelkie stany zapalne jamy ustnej.

Większość pacjentów twierdzi, że zabieg wszczepienia implantu stomatologicznego przebiega sprawniej i trwa krócej, niż typowe leczenie ubytku zębowego.

Warto zwrócić uwagę, że w trakcie zabiegu Pani Doktor wykorzystuje komórki macierzyste uzyskane z krwi pacjenta oraz zabieg ozonowania. Dzięki temu pacjent minimalizuje ryzyko powikłań, a cały proces gojenia po zabiegu z typowych 3 tygodni skraca się nawet do ok. 3 dni.

W następnej kolejności doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak zajmuje się zaprojektowaniem, nadzorem nad wykonaniem przez laboratorium oraz montażem odbudowy protetycznej.