Silva-dent oferuje zabiegi z zakresu implantologii i stomatologii ogólnej.

Stomatologia Ogólna

W mojej klinice od 20 lat opiekujemy się wielopokoleniowymi rodzinami – mówi doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak.

Pacjent ma widzieć w lekarzu partnera, a to wymaga czasu. Dlatego dla każdego pacjenta rezerwuję sobie przynajmniej godzinę czasu – dodaje – To daje komfort, który pozwala nie tylko przeprowadzić skutecznie leczenie stomatologiczne, ale również odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjenta oraz pokazać mu, jak może jeszcze lepiej zadbać o stan swojego uzębienia.

Pacjenci bardzo lubią te rozmowy, nie tylko ze względu na zrozumiały język, ale również poczucie humoru doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak.

Jaki jest efekt tych działań?

Coraz więcej pacjentów przychodzących po 3-4 miesiącach na wizytę kontrolną może pochwalić się wszystkimi zdrowymi zębami. I taka sytuacja to źródło największej satysfakcji Pani Doktor.

Dlaczego leczenie zębów z wykorzystaniem lasera jest tak skuteczne?

Bardzo niewielu pacjentów zdaje sobie sprawę z tego, że ząb ma porowatą strukturę, podobną do tej, którą ma pumeks. Ta cecha zęba sprawia, że w wielu sytuacjach skuteczność leczenia zęba, niemożliwą do osiągnięcia przy wykorzystaniu konwencjonalnych metod, może zapewnić wykorzystanie lasera - twierdzi doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak.

Czytaj więcej...

Czy pani doktor zamiast usuwania zębów, może je po prostu wyjmować?

Moi pacjenci często twierdzą, że zamiast usuwać zęby po prostu im je wyjmuję – mówi doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak – Dlaczego? Bo jako chirurg stomatolog z ponad 20-letnim doświadczeniem usunęłam kilka tysięcy zębów w zupełnie bezstresowy dla pacjenta sposób. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie...

Czytaj więcej...

Na co mogą liczyć pacjenci podczas wizyty u doktor Wiszyńskiej-Garbaciak

Pacjent, który przyjdzie do mnie na wizytę, może liczyć na to, że usłyszy ode mnie całą prawdę, bez owijania w bawełnę – mówi doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak
To podejście ma szczególnie duże znaczenie w pracy z dziećmi. Każde dziecko jest świetnym obserwatorem, dlatego natychmiast wyczuwa u dorosłych fałsz, kłamstwo czy niedopowiedzenie – mówi Pani Doktor

Czytaj więcej...

Dlaczego warto umówić się na wizytę kontrolną do doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak?

Niezależnie od tego, czy mają Państwo pojedynczy ubytek w uzębieniu, czy aby odzyskać uśmiech wymagają Państwo kompleksowej pomocy, pierwszy krok stanowi wizyta konsultacyjna, którą przeprowadza doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak.

W trakcie wizyty Pani Doktor dokładnie zapozna się z Państwa indywidualną sytuacją, a następnie wykorzystując swoje 21-letnie doświadczenie zaproponuje indywidualny plan leczenia.

Zapraszamy na wizytę.