Silva-dent oferuje zabiegi z zakresu implantologii i stomatologii ogólnej.

Implantologia

Ciesz się zdrowym uśmiechem bez względu na wiek!

Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na leczenie implantologiczne.

Wszczepienie implantów stomatologicznych daje pacjentom w różnym wieku szansę na odzyskanie własnych zębów, a wraz nimi pełnego uśmiechu, możliwości jedzenia wszystkiego, na co mają ochotę oraz komfortu życia, który dają tylko własne, stałe zęby.

Wbrew obiegowym opiniom w przypadku leczenia implantologicznego nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Doświadczony lekarz implantolog może pomóc odzyskać radość życia osobom nawet w zaawansowanym wieku. Wystarczy wspomnieć, że jeden z najstarszych pacjentów, który z sukcesem poddał się leczeniu implantologicznemu u doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak, to 80-letni zakonnik.

Jak przebiega leczenie implantologiczne w klinice doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak?

Jak przebiega leczenie implantologiczne u doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak?

Proces leczenia zaczyna się od wizyty konsultacyjnej, na którą doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak zawsze rezerwuje przynajmniej godzinę czasu.
Utrata zębów wymagająca leczenia implantologicznego zawsze ma konkretną przyczynę. Dlatego podczas wizyty Pani Doktor dokładnie zapoznaje...

Czytaj więcej...

Którzy pacjenci decydują się na zabiegi implantologiczne w znieczuleniu ogólnym?

Pacjenci często twierdzą, że klinika stomatologiczna doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak mieści się w magicznym miejscu. Środek pięknego lasu, czyste powietrze oraz cisza – to wszystko sprawia, że 99% pacjentów przez zabiegiem implantacji czuje się pewnie i bezpiecznie.

Czytaj więcej...

Jakie doświadczenie w zakresie leczenia implantoprotetycznego ma doktor Wiszyńska-Garbaciak

Doktor Wiszyńska-Garbaciak to lekarz stomatolog z 24-letnim doświadczeniem oraz chirurg stomatolog z 21-letnim doświadczeniem.
Pierwszy zabieg implantacji u swojego pacjenta przeprowadziła już w 1998 roku. Do tej pory wszczepiła kilka tysięcy implantów.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto umówić się na konsultacje implantologiczne u doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak?

Niezależnie od tego, czy aby odzyskać uśmiech wymagają Państwo pojedynczej implantacji, czy kompleksowego leczenia implantoprotetycznego, pierwszy krok stanowi wizyta konsultacyjna,
którą przeprowadza doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak.

W trakcie wizyty Pani Doktor dokładnie zapozna się z Państwa indywidualną sytuacją, a następnie wykorzystując swoje 21-letnie doświadczenie zaproponuje indywidualny plan leczenia.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną.