Silva-dent oferuje zabiegi z zakresu implantologii i stomatologii ogólnej.

Którzy pacjenci decydują się na zabiegi implantologiczne w znieczuleniu ogólnym?

Pacjenci często twierdzą, że klinika stomatologiczna doktor Krystyny Wiszyńskiej-Garbaciak mieści się w magicznym miejscu. Środek pięknego lasu, czyste powietrze oraz cisza – to wszystko sprawia, że 99% pacjentów przez zabiegiem implantacji czuje się pewnie i bezpiecznie.

Pani Doktor doskonale radzi sobie z pacjentami, którzy obawiają się zabiegów.
W większości przypadków wystarczy podanie „gazu rozweselającego”, aby pacjent przed zabiegiem implantacji odprężył się i zrelaksował.

Jednocześnie na wyraźną prośbę pacjenta, zwłaszcza w przypadku konieczności przeprowadzenia kompleksowego leczenia implantologicznego doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak, korzystając z pomocy męża przeprowadza zabieg w znieczuleniu ogólnym.

Doktor Arkadiusz Garbaciak to nie tylko specjalista anestezjolog z 26-letnim doświadczeniem klinicznym, ale również specjalista intensywnej terapii. Dzięki temu pacjenci poddający się zabiegom w znieczuleniu ogólnym mogą czuć się komfortowo
i bezpiecznie.

Ważne!

Doktor Krystyna Wiszyńska-Garbaciak w zespole z doktorem Arkadiuszem Garbaciakiem podejmuje się kompleksowego leczenia stomatologicznego u osób z różnego rodzaju upośledzeniami, w przypadku których istnieje wskazanie do przeprowadzenia leczenia w znieczuleniu ogólnym.